رضا اسدی تراکتوری شد

رضا اسدی تراکتوری شد

رضا اسدی هافبک دفاعی پیشین تیم فوتبال سایپا با امضای قراردادی رسما به تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پیوست تا شاگرد مصطفی دنیزلی در فصل جدید باشد.


اسدی که روز گذشته با تیم سپاهان مذاکراتی داشت و پای میز مذاکره با تیم فوتبال استقلال و فولاد نیز نشسته بود، از جمله بازیکنانی است که در فصل نقل و انتقالات مشتریان زیادی داشت ولی در نهایت تصمیم گرفت تا راهی تبریز شود. او حتی در مقطعی از تابستان با تیم های خارجی نیز مذاکراتی داشت و حتی خبر توافق او با استقلال نیز منتشر شد اما هیچ کدام از این اخبار رنگ و بوی واقعیت نگرفت تا اسدی سرنوشت خود را با تراکتور سازی رقم بزند.


با اضافه شدن اسدی به تمرینات تراکتورسازی، تعداد ملی پوشان این باشگاه به عدد 9 رسید تا تراکتورسازی تحت هدایت دنیزلی یکی از جذاب ترین و پر مهره ترین تیم های لیگ نوزدهم باشد و با ترمیم یکی از کلیدی ترین پست های خود با اضافه شدن رضا اسدی تبدیل به مدعی جدی فتح جام شود.


دنیزلی در پست هافبک دفاعی ایمانی و مهری را در اختیار داشت و با از دست دادن مهدی پور، تراکتور نیاز به یک خرید بزرگ برای این منطقه از زمین داشت و در نهایت تبریزی ها موفق شدند در یکی از فرسایشی ترین نبردهای نقل و انتقالاتی امسال با شکست دادن تیم های بزرگ دیگر لیگ، امضای اسدی را پای برگه قرارداد ثبت کنند.


اسدی با درخشش در نفت تهران خود را به فوتبال ایران معرفی کرد و زیر نظر علی دایی در سایپا نیز دو فصل موفق داشت و حالا در تجربه ای جدید پیراهن قرمز رنگ تراکتورسازی را بر تن می کند؛ تجربه ای که مطمئنا به دلیل حضور پرشور هواداران تراکتورسازی و البته حضور جدی این تیم در کورس قهرمانی برای اسدی متفاوت از تجربه های قبلی است و اسدی حالا باید با شرایط حضور در یک تیم بزرگ و پر تماشاگر که برای قهرمانی می جنگدد، خود را تطبیق دهد.