صدقیانی زاده و ارژنگی به سایپا پیوستند

صدقیانی زاده و ارژنگی به سایپا پیوستند

باشگاه سایپا جهت حضور در پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال بانوان اقدام به خرید دو ستاره ملی پوش کرد.

در حالی فصل تازه لیگ برتر فوتسال بانوان از هفته آینده آغاز خواهد شد که تیم‌ها در حال گذراندن آخرین مراحل تمرینات پیش فصل خود هستند و هنوز بازیکنان نامدار و ملی‌پوش برای انتخاب تیم فصل جدید خود مردد مانده اند و البته برخی تیم‌ها هم به صورت چراغ خاموش فعالیت نقل و انتقالاتی خود را پی گرفتند و قصد دارند یک‌شبه از خرید های تازه خود رونمایی کنند.

مدیران گروه خودروسازی سایپا که سالهاست در عرصه فوتبال آقایان به تیمداری مشغول هستند با دریافت امتیاز تیم “هیات فوتبال تهران” در فصل جدید لیگ برتر فوتسال بانوان تصمیم به تیمداری گرفته و در گام نخست، نیلوفر اردلان چهره نام‌آشنا و کاپیتان اسبق تیم های ملی فوتبال و فوتسال بانوان ایران را به عنوان سرمربی فصل جدید خود منصوب کردند.

با حضور اردلان و رابطه نزدیک او با بازیکنان ملی‌پوش انتظار می‎‌رفت که شاهد نقل و انتقالات پر سر و صدایی از سوی نماینده تازه فوتسال استان تهران باشیم که انتظارات خیلی زود رنگ واقعیت به خود گرفت و در گام نخست، فرشته کریمی فوق ستاره فوتسال بانوان ایران که فصل گذشته مدتی را در ایتالیا توپ می زد به سایپا پیوست.

دقایقی پیش نیز مسئولان باشگاه سایپا از دو خرید تازه خود رونمایی کردند تا بی‌شک یکی از مدعیان اصلی کسب جام، شاگردان نیلوفر اردلان باشند. آرزو صدقیانی زاده بازیکن فصل پیش نامی نو اصفهان که توانست با این تیم به روی سکوی قهرمانی برود، به جمع شاگردان اردلان پیوست و فاطمه ارژنگی ستاره مشهدی که فصل گذشته توانست در رقابتی تناتنگ با پیراهن دختران کویر مس کرمان برای کسب عنوان خانم گلی با سارا شیربیگی رقابت کند و سرانجام با اختلاف اندک صاحب کفش نقره‌ای شد دیگر بمب تازه نقل و انتقالاتی خودروسازان بود که امشب از آن رونمایی شد.

البته ارژنگی پیش از این شنیده شده بود که در راه بازگشت به خانه قرار دارد و اینکه چرا مشهد را به عنوان مقصد تازه خود انتخاب نکرد، اتفاقی غیرمنتظره بود؛ ارژنگی تا حوالی نیم فصل نخست به دلیل مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی قادر به همراهی سایپایی ها نخواهد بود اما قطعا حضور چهره هایی چون او، کریمی و صدقیانی زاده نوید انتظار برای یک نمایش جذاب از دختران نارنجی پوش را می دهد.

شایان ذکر است شهناز ایزد مهر به عنوان مربی بدنساز تیم سایپا امشب قرارداد خود را با این تیم رسمی کرد؛ او پیش از این در نقش مربی بدنساز تیم ملی فوتسال مشغول به فعالیت بود.