فریادهای فراز از داوری به جایی نرسید

فریادهای فراز از داوری به جایی نرسید

وانین استفاده از کارتهای زرد و قرمز برای نیمکت نشینان به باشگاه پارس جنوبی نیز رسید و در بازی دیروز مقابل ذوب‌آهن فراز کمالوند ومرتضی اسدی سرمربی و مربی این تیم از محمدرضا اکبریان کارت زرد گرفتند.


ماجرا از این قرار بود که در دقیقه 66 مسابقه دیروز پارس جنوبی و ذوب‌آهن یک صحنه بسیار مشکوک پیش آمد. در این صحنه در حالی که به نظر می‌رسد دروازه‌بان ذوب‌آهن روی مهاجم پارس جنوبی خطا کرده و بعد بازیکن دیگر میزبان دروازه را باز کرده، داور خطا روی دروازه‌بان گرفت و نه تنها پنالتی نگرفت که گل را هم مردود اعلام کرد. این صحنه اعتراض نیمکت نشینان پارس جنوبی را به همراه داشت.


در اواخر مسابقه اما اکبریان برخورد واضح توپ به دست مسعود ابراهیم‌زاده مدافع ذوب‌آهن در محوطه جریمه را خطای هند تشخیص نداد و از کنار این صحنه گذشت که نیمکت نشینان پارس جنوبی اعتراض شدید به این موضوع داشتند. در این بین فراز کمالوند و مرتضی اسدی نیز بیشتر از سایر پارسی‌ها به این تصمیم مشکوک داور اعتراض کردند و به همین خاطر اکبریان با حضور در کنار زمین به سرمربی و مربی پارس جنوبی کارت زرد نشان داد!


بی تردید دو صحنه‌ای که پارس جنوبی امروز به خاطر آن رسما به فدراسیون فوتبال اعتراض کرده می‌تواند جزو اتفاقات بحث برانگیز هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشد.