لیتوانی؛ چهلمین قربانی عطش رونالدو

لیتوانی؛ چهلمین قربانی عطش رونالدو

بسیاری انتظار داشتند با بالا رفتن سن کریستیانو رونالدو از کیفیت این فوق ستاره ی پرتغالی کاسته شود و او نتواند درخشش دوران جوانی را در سنین بالاتر نیز تکرار کند اما او نشان داده افزایش سن هیچ تاثیری در کیفیتش نداشته و هر روز انگیزه اش برای ثبت رکوردهای جدید بیشتر از روز قبل می شود؛ در واقع رونالدو نشان داده که شعار " سن فقط یک عدد است" برای او فقط در حد یک شعار نیست و به آن رنگ واقعیت بخشیده است.

 

این فوق ستاره ی پرتغالی در حالی دیشب موفق به ثبت چهار گل برای تیمش مقابل لیتوانی شد که پیش از این سی و نه تیم قربانی گلزنی رونالدو در بازی های ملی شده بودند و لیتوانی به چهلمین تیمی تبدیل شد که در عرصه ی بازی های ملی مغلوب گلزنی این ستاره ی دنیای فوتبال شده است.

 

در همین رابطه خبرگزاری بلیچر ریپورت لیستی از چهل تیم ملی که رونالدو در مقابل آن ها موفق به گلزنی شده منتشر کرد که در نوع خود جالب و حیرت انگیز به نظر می رسد.

 

رونالدو با ثبت چهار گل در بازی دیشب موفق شد تعداد گل های ملی خود را به عدد ۹۳ برساند تا تنها ۱۶ گل با تعداد گل های علی دایی اسطوره ی فوتبال ایران که با ثبت ۱۰۹ گل در صدر جدول گلزنان فیفا قرار دارد، فاصله داشته باشد.